Współpraca B2B

 

Firma TELKOM istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem telefonów komórkowych i urządzeń elektronicznych. Nasza firma posiada salony sprzedaży w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim i Błoniu, a także własny profesjonalny serwis, w którym nasi wykwalifikowani technicy samodzielnie dokonują napraw trafiającego do nas sprzętu.
Własny, w pełni wyposażony serwis pozwala nam zdecydowanie skrócić czas naprawy i sprawia, że nasza oferta wyróżnia się wśród konkurencji.

Naprawiamy skomplikowane układy lutowane płyt głównych, oprogramowania, wymieniamy zbite szybki i wyświetlacze w telefonach i tabletach wszystkich marek, odzyskujemy dane, wymieniamy baterie, złącza ładowania, układy audio, resetujemy hasła. Dokonujemy napraw bez utraty danych!

W ramach współpracy oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu naprawy.

A jak to wygląda w praktyce?

  • Wstępnej wyceny jesteśmy w stanie dokonać po rozmowie telefonicznej
  • Następnie czekamy na Twoje urządzenie – oferujemy możliwość wysyłki kurierem, odbiór osobisty przez kierowcę TELKOM* lub przekazanie w punkcie TELKOM
  • Czas na weryfikację wstępnej wyceny. Po akceptacji kosztów przez klienta, serwis przystępuje do naprawy
  • Gotowe urządzenie przekazujemy Państwu osobiście*, kurierem lub we wskazanym wcześniej punkcie TELKOM.

Do każdego klienta staramy się podejść w sposób indywidualny by wypracować najbardziej komfortowy schemat współpracy. Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Pomożemy Państwu zaoszczędzić czas i zadbać o niezbędny w codziennej pracy sprzęt służbowy.

Zaufały nam takie firmy jak: STRABAG, TG PLUS, AHOUSE, JMS Geodezja i wiele innych.

 

 

 

*min. 3 urządzenia

Instagram